Przejdź do treści

Finał Wielkiej Zbiórki Elektroodpadów

  • przez

Letni Piknik w siedzibie firmy STALA Group

Wielka Zbiórka Elektroodpadów, w której brały udział dzieci ze szkół podstawowych z powiatów częstochowskiego i myszkowskiego dobiegła końca. Po kilku miesiącach zbierania elektrośmieci, spośród 48 uczestniczących szkół wyłoniliśmy 3 placówki z najlepszym wynikiem (lista zwycięzców znajduje się tutaj).

Zwieńczeniem zbiórki miał być mały piknik z mnóstwem atrakcji dla dzieci oraz oficjalnym wręczeniem nagród przedstawicielom szkół. Termin imprezy zbiegł się z szóstą rocznicą powstania firmy, stąd nasi goście mogli przy okazji zapoznać się z jej historią.

Cała impreza odbyła się na placu naszej siedziby. Było bardzo gorąco, a atmosferę dodatkowo podgrzewała animatorka zabawiająca publiczność. Dzieci brały udział w zabawach, m.inn.: quizie na temat filmu o kosmitach zachęcających do dbania o planetę (znany dzieciom z prelekcji), budowie postaci z odpadów (plastiku i papieru), malowaniu buziek czy puszczaniu baniek mydlanych. Wszyscy uczestnicy otrzymali firmowe upominki i słodycze.

Na ochłodę częstowaliśmy zimnymi napojami, wodą, lemoniadą i lodami. Były też owoce i łakocie, a prawdziwą niespodzianką i zaskoczeniem spontanicznie zamówiona dla wszystkich pizza (i to dwa razy!).

Punktem kulminacyjnym imprezy było wręczenie nagród przedstawicielom szkół. Przypomnijmy, były to 3 vouchery do zrealizowania na potrzeby szkolne.

Całość możecie zobaczyć na zdjęciach w galerii, a my serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i pikniku. Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji, by wspólnie poświętować!